V liga. Piast Człuchów - MKS Debrzno 3:0

deef
Debrznianie nie pokazali na co ich stać, za to Piast nie odpuścił sobie ani minuty z gry.

W derbach powiatu człuchowskiego Piast pokonał MKS Debrzno 3:0. To drugie zwycięstwo Piasta pod wodzą trenera Leszka Całkowskiego. Już w ósmej minucie meczu człuchowianie prowadzili 2:0. Dwie minuty po przerwie wynik ustalił Bednarek.

- Po tak szybko strzelonej bramce grało nam się łatwiej - powiedział po meczu Leszek Całkowski. - Musieliśmy wygrać i wygraliśmy dzięki ambicji całego zespołu. Bardzo dobrze wprowadzili się do zespołu juniorzy.
Piast miał przewagę przez cały mecz. W 11 minucie rzut karny podyktowany po zagraniu ręką Radosława Petreckiego w polu karnym obronił bramkarz MKS Daniel Janusz. W drugiej połowie człuchowianie stworzyli jeszcze kilka groźnych sytuacji podbramkowych lecz razili nieskutecznością.
- Takie mecze jak dziś trzeba wygrywać - skomentował Sebastian Michno, prezes MKS Debrzno. - Obsadę mamy dobrą, ale gra jest nierówna. Bardzo chcieliśmy zdobyć tu trzy punkty, bo to już dziś zapewniłoby nam pozostanie w piątej lidze bez baraży. Nie udało się. To był fatalny występ mojego zespołu.

Tak grali
Piast Armed Człuchów - MKS Debrzno 3:0 (2:0) 1:0 Łukaszuk (3), 2:0 K. Bednarek (8), 3:0 K. Bednarek (47).
Piast: Burglin, Hannusch (75 Kaszuba), Faka, Farbotko, Żołądź, Klimowicz, Łukaszuk, K. Bednarek (78 Kolago), Pawłowski, Opala, Stalka (82 Ł. Bednarek).
MKS: Janusz, Sadowski (68 Ł. Jażdżewski), Petrecki, Mendrek, Nowak, Masternak (46 A. Jadżdżewski), Koroś, Kisełyczka, Władyczak, Beger, Wegner (36 Grzechnik).
Żółte kartki: Faka (26), Farbotko (36) - Piast, Sadowski (34) - MKS.