Wysoka przegrana juniorów Energa Laminopol Słupsk (zdjęcia)

Mariusz Surowiec
W dniu 20.02.2021 juniorzy Energa SA Laminopol Sp. z o.o Słupsk na wyjeździe ulegli SMS PZKosz Władysławo 32:67. Pierwsza kwarta spotkania obfitowała w skuteczne ataki i wygrane pojedynki 1x1.

Wszystko wskazywało na wyrównany pojedynek (I 16:13). Niestety już od II kwarty gospodarze rozpoczęli skuteczny atak (II 15:3) i dzięki celnym trójkom utrzymali przewagę w kolejnej kwarcie (III 21:5). Pomimo, iż w IV kwarcie słupszczanie ze wszystkich sił próbowali odrobić straty (IV 15:11), to jednak gospodarze głównie za sprawą przewagi fizycznej i celnym rzutom doprowadzili do korzystnego dla nich wyniku 67:32.