Zawodnicy Energii Laminopol zagrali dobry mecz ze Szkołą Gortata Politechnika Gdańska

RED
Zawodnicy Energii Laminopol zagrali bardzo dobry mecz na wyjeździe ze Szkołą Gortata Politechnika Gdańska.

Słupszczanie w pierwszej kwarcie trafili 5 „trójek” i prowadzili 23:19. Do przerwy gra była wyrównana i gospodarze nieznacznie wygrywali 34:33. W drugiej połowie goście dołożyli 5 kolejnych rzutów trzypunktowych, ale gdańszczanie nie tracili dystansu punktowego.

Po 4 kwarcie na tablicy wyników był remis 60:60. Do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka. W dogrywce goście osłabieni byli przez kontuzje i problemy z faulami i ostatecznie musieli uznać wyższość rywali.

Końcowy wynik 80:70 dla Politechniki Gdańsk. Zawodnikom Energii Laminopol Słupsk należą się po meczu pochwały za dobrą grę. Pomimo słabszych warunków fizycznych walczyli z przeciwnikami do samego końca.